zwykła czcionka większa czcionka drukuj
szukaj

Casting do grupy happeningowej "Teatraliów"

CASTING!!!

Poszukujemy osób o nietuzinkowej wyobraźni, potrafiących kreatywnie myśleć i odważnie działać, mających potrzebę przełamania rutyny i monotonii codzienności. Osób, które stale poszukują nowych wyzwań, lubią przekraczać granice konwenansów, nie boją się łamać schematów, są ciekawe życia i chętnie poznają nowych ludzi. Wreszcie, którym marzy się odmienienie szarego oblicza Częstochowy i chcą się przy tym dobrze bawić.

Jesteśmy grupą istniejącą od roku, mamy na swoim koncie kilka pokaźnych happeningów, łączących wszystkie rodzaje sztuki - od spontanicznych pomysłów, przez elementy pantomimy, dramy, po graffiti. Współpracowaliśmy z Teatrem A. Mickiewicza podczas III Międzynarodowego Przeglądu Przedstawień Istotnych "Przez Dotyk". Chcemy się dalej rozwijać. Dołącz do nas.

Przyjdź na casting. Weź ze sobą absolutnie dowolny przedmiot. I zrób z nim coś, co nas zaskoczy, rozbawi, zadziwi. Coś, czego nie uda się nikomu przewidzieć. Rusz wyobraźnią.

Casting odbędzie się 06.02.2010 (sobota) w Klubie Muzycznym Iluzja - Alamo, al. NMP 12 b w Częstochowie, o godzinie 15.00.

<<<

CASTING
© "teatralia" internetowy magazyn teatralny 2008 | kontakt: | projekt i administracja strony: | projekt logo:
SITEMAP