Filmowa gratka dla melomanów i nie tylko!

Teatr BARAKAH oraz Zespół CINEMA PARADISO przedstawia: Nosferatu – Symfonia Grozy F.W. Murnaua, czyli ponurą projekcję multimedialną z przestrzenną muzyką wykonywaną na żywo oraz z wykreowanymi, synchronicznymi efektami. Ten niemy film, zrealizowany w 1922 roku jest klasyką swego gatunku. Z okazji stulecia narodzin kina znalazł się na watykańskiej liście 45 filmów fabularnych, które propagują szczególne wartości religijne, moralne lub artystyczne.

O projekcie więcej tutaj

Najbliższe spektakle w Teatrze Barakah (Piwnica Klezmer Hois na Kazimierzu): 24, 25, 26 maja, godz. 21.00

Bilety zazwyczaj w cenie: 30 zł (normalne) / 20 zł (ulgowe), ALE (!) jak zarezerwujecie je na poniższy adres z hasłem: „student z kulturą”, wszystkie bilety w cenie 15 zł! Przekazujcie zatem znajomym i nie tylko, wydarzenie bez precedensów!:)

Pod koniec maja oraz na początku czerwca Teatr Barakah wystawia także swój najbardziej popularny, głośny i nagradzany spektakl Szyc (31 maja, 1-2 czerwca). Zainteresowanych biletami na spektakl (również ze zniżką!) – także prosimy o kontakt! Wystarczy wysłać maila z nazwą spektaklu, datą i hasłem na adres: [email protected]