<<<

Teatr Nowy zawiesza działalność

Teatr Nowy zmuszony jest zawiesić działalność repertuarową w okresie od 27 marca do 30 czerwca 2010 roku. W okresie tym Teatr przygotowywać się będzie do nowego sezonu, który tradycyjnie już zaczniemy kolejną edycją Młodej Sceny Letniej. Tymczasem zapraszamy na uroczystości żałobne na cześć Teatru Nowego, które odbywać się będą na naszej scenie w następującym porządku:

25 marca godz. 19:15 koncert Michała Jacaszka, trasa koncertowa promująca płytę Pentral.
Po koncercie zapraszamy na wernisaż wystawy Mateusza Lewczuka.
Mateusz Lewczuk - w 2007 roku ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie na Wydziale Grafiki Warsztatowej, swoją aktywność artystyczną przejawia na kilku płaszczyznach, zajmuje się m.in. filmem, grafiką, komiksem. Wystawa w Teatrze Nowym będzie poświęcona malarstwu Lewczuka, z którym związany jest najdłużej. "Blokady" to tytuł który tak jak to malarstwo przyszedł mi intuicyjnie (wystawa ma jeden obraz o tym tytule). Blokady mogą istnieć samodzielnie lub być całym powiązanym systemem, ale nie chcę zbyt wiele o tym mówić. Wiem, że każdy odczyta to na swój sposób. (Mateusz Lewczuk)


Michał Jacaszek (ur. 1972 r.) - jeden z ciekawszych twórców polskiej elektroniki młodego pokolenia. Autor i producent muzyki elektorakustycznej, łączącej dźwięki preparowane elektronicznie z żywym instrumentarium.
Bilety na koncert w cenie 25 zł, w dniu koncertu 30 zł.

Bilety na koncert można nabyć w kasie Teatru Nowego w dniach 18, 19, 22 i 23 marca w godzinach 14:00 - 17:00, w Punkcie Informacji Miejskiej przy ul. Św. Jana 2 w godzinach otwarcia lub bezpośrednio przed koncertem.


26 marca godz. 19:15, A. Baricco, Novecento, reż. I.Vedral, pokaz przedpremierowy nowego spektaklu Teatru Nowego
27 marca, godz. 12:00 Międzynarodowy dzień Teatru w Teatrze Nowym czyli uroczyste wyniesieni sztandaru i wyprowadzenie Grigi - konferencja poświęcona sytuacji Teatru Nowego, jego bieżącym działaniom oraz najbliższym planom artystycznym, której towarzyszyć będzie prezentacja kultowego spektaklu Teatru Nowego pt.Griga.

W okresie od 27 marca do 30 czerwca 2010 Teatr Nowy grać będzie swoje przedstawienia wyłącznie gościnnie lub na zamówienie. Do regularnej działalności repertuarowej wrócimy 3 lipca 2010 premierą nowego przedstawienia, które otworzy kolejną już 5 edycję festiwalu Młoda Scena Letnia. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej Teatru Nowego, na której będą pojawić się bieżące informacje.

Rezerwacja biletów: lub pod nr tel. 0 790 451 322
bilety dostępne również w Punkcie Informacji Miejskiej, ul. św. Jana 2 repertuar oraz wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej Teatru Nowego.

<<<

© "teatralia" internetowy magazyn teatralny 2008 | kontakt: | projekt i administracja strony: | projekt logo:
SITEMAP