zwykła czcionka większa czcionka drukuj
szukaj

Krakowski Maraton Teatralny Grup Amatorskich

Dwa dni pod znakiem krakowskich amatorskich grup teatralnych to okazja do zapoznania się, ze współczesną młodzieńczą wizją świata, ich interpretacją rzeczywistości i sposobami wykorzystywania tworzywa teatralnego.

Maraton nie jest konkursem, jego ambicją jest prezentacja dorobku krakowskich amatorskich grup teatralnych, wyławianie talentów, upowszechnienie twórczych inicjatyw, wymiana doświadczeń oraz promowanie teatru, jako sposobu na wyrażanie przez dzieci i młodzież własnych emocji.

Organizatorem imprezy jest Młodzieżowy Domu Kultury "Dom Harcerza" im. prof. A. Kamińskiego w Krakowie, który od wielu lat propaguje edukację teatralną wśród dzieci i młodzieży. Maraton objęty jest honorowym patronatem Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Prezentacje w ramach KRAKOWSKIEGO MARATONU TEATRALNEGO odbędą się na scenie Teatru Zależnego przy ulicy Kanoniczej 1, w dniach 5 - 6 czerwca 2012 roku, będą miały charakter otwarty i nie będą biletowane. Więcej informacji na stronie: www.krakowskimaratonteatralny.mdk-lotnicza.pl.

Zapraszamy serdecznie całe rodziny.

Bogumiła Górecka
Koordynator Maratonu

Krakowski Maraton Teatralny Grup Amatorskich
© "teatralia" internetowy magazyn teatralny 2008 | kontakt: | projekt i administracja strony: | projekt logo:
SITEMAP