zwykła czcionka większa czcionka drukuj
szukaj

Recital wokalny artystów Teatru Bezpańskiego

"Taxi! Kierunek Broadway!"

Nowy Jork, lata 30': rozwój przemysłu rozrywkowego pociąga za sobą rozkwit śmietanki towarzyskiej, a co za tym idzie - na scenie pojawiają się wielkie gwiazdy!
Tak, to właśnie wtedy na Manhattanie powstają pierwsze musicale, które podbijają serca widowni aż do dziś. Jeżeli chcesz poczuć ten niepowtarzalny klimat, przenieść się na tętniący życiem Broadway i usłyszeć światowe hity - już niedługo czeka Cię niezapomniana przygoda!28 kwietnia o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej (Bielszowice) rozpocznie się - drugi już - recital wokalny artystów Teatru Bezpańskiego, podczas którego dojdzie do wybuchu emocjonalnego ładunku: humoru, miłości i gniewu. Realizując swój american dream młodzi i zdolni, przybliżą śląskiej publiczności własne aranżacje i nietypowe odsłony takich międzynarodowej sławy już klasyków jak: Koty, Jekyll & Hyde, Cabaret, Chicago, Grease i wiele innych. Wszystko to z wrodzoną sobie elegancją i właściwą zespołowi dawką energii.Tym razem jednak artyści szykują dla swej widowni wyjątkową muzyczną niespodziankę w postaci zaprezentowania utworów pochodzących z debiutanckiego spektaklu muzycznego: "Historia Pewnej Zbrodni" w reż. Marleny Hermanowicz. Przypomnijmy, że musical oparty na motywach powieści: "Frankenstein" miał swoją premierę w nocy z 16/17 września 2011 roku w Galerii Szyb Wilson w Katowicach. W ten wyjątkowy kwietniowy wieczór na bielszowickiej scenie: pod batutą Bożeny Wolff - Szczyrby - zabrzmi kilkadziesiąt unikatowych głosów.

Teatr Bezpański działa aktywnie na scenie kulturalnej Śląska od 2009 roku. "Bezpańscy" potrafią zmieniać rzeczywistość - z szarej i ponurej na barwną i magiczną. Teatr tworzą młodzi i dynamiczni artyści z całego województwa i nie tylko. Pieczę artystyczną nad nimi sprawuje Marlena Hermanowicz.


Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę Teatru Bezpańskiego, gdzie znaleźć można wszelkie szczegóły organizacyjne:

http://www.wix.com/missmarylin/teatr-bezpanski


28 kwietnia 2012 r., godzina 18:00
Dom Kultury Ruda Śląska Bielszowice
ul. E. Kokota 170.
Wstęp: 15 zł
(rezerwacja biletów pod numerem: (32) 240 21 25 lub mailowo: [email protected])Partnerzy oficjalni imprezy:
Restauracja - Zajazd Parkowa
Soniq Art - Organizacja i Realizacja Imprez

© "teatralia" internetowy magazyn teatralny 2008 | kontakt: | projekt i administracja strony: | projekt logo:
SITEMAP