Łódź: Showbizz już 22 lutego!

Łódź: Showbizz już 22 lutego!

There’s no business like show business. Miłość i zdrada, ucieczka i pościg, nocne życie i romantyczne poranki. I jeszcze ten Sinatra… 22 lutego 2014 roku o godz 17:00, w teatrze Rozrywki „Lutnia” w Łodzi (ul Piotrkowska 243) odbędzie się polska premiera sztuki Petera Quiltera pt. Showbizz.

W spektaklu w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza zobaczą Państwo swoich ulubionych aktorów znanych z seriali, filmu, teatru i estrady: Monika Dryl, Małgorzata Lewińska, Michał Milowicz, Kamila Sammler, Joanna Sydor, Ryszard Kotys, Włodzimierz Matuszak, Wojciech Droszczyński , Dariusz Kordek. Przygotowana przez Ewę Kuklińską choreografia i piosenki z repertuaru Franka Sinatry, Nata Kinga Cole’a i Marilyn Monroe są gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie.

Angielska komedia ze wspaniałymi szlagierami z lat 50. i 60., o zabawnych perypetiach rodzinny śpiewających aktorów, z pewnością trafi widzom przez uszy do serca, a zwiastuny z przedstawienia (linki poniżej) oraz zdjęcia i informacje w załącznikach zachęcą do spotkania w teatrze.

Zwiastun 1

Zwiastun 2

Więcej informacji na stronie internetowej.