Luty z Teatrem Nikoli

Ogrzej się magią pantomimy!

 Na lutowe zimno polecamy wycieczkę do Klubu Kabaret, gdzie w oprawie nawiązującej do beztroski międzywojnia spektakle bez słów prezentuje Teatr Nikoli. Teatr ruchu mocno inspirowany najlepszymi dziełami ery kina niemego, wykorzystujący elementy sztuki cyrkowej i tańca współczesnego wprowadzi widzów w ciepły, nostalgiczny nastrój, rozweseli i pomoże oderwać się od codziennych problemów.

Już 6 lutego o godzinie 19:00 będzie można zobaczyć Maruczellę – zbiór scenek na temat perypetii damsko-męskich oprawiony w ramę podróży parowozem. 16 lutego – spektakl Lolita Dolly czyli interpretacja słynnej powieści Vladimira Nabokova, prezentująca zakazaną miłość w wyjątkowy, bo pozbawiony słów, sposób. 23 lutego zapraszamy na Uśmiech Kobiety, stylistycznie osadzony w latach 20. spektakl o dwóch przyjaciółkach poszukujących ciepła, bliskości i poczucia bezpieczeństwa, w którym humor przeplata się z melancholią.

Wszystkie przedstawienia odbędą się na ulicy Krakowskiej 5, bilety można rezerwować telefonicznie, kontaktując się z Klubem Kabaret (501 747 418) lub kupić za pośrednictwem portalu fastdeal.pl w atrakcyjnej cenie promocyjnej.

Zobacz na Fcebooku