NOCNE TEATRALIA STRACHY - TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ NA FESTIWAL

NOCNE TEATRALIA STRACHY – TRWA NABÓR ZGŁOSZEŃ NA FESTIWAL

Na festiwalowym zegarze wybija siódemka. Kolejną edycję Nocnych Teatraliów Strachy – ogólnopolskiego festiwalu teatrów alternatywnych czas zacząć!

Sceniczne prezentacje staną się po prostu formą spotkania, mobilizującą do wspólnego aktu twórczego, którego możliwości leżą w Waszych rękach. Postaramy się odpowiedzieć na to, czym jest teraz sztuka i jaka jest rola artysty we współczesnym świecie. Uciekniemy od definicji, encyklopedycznych formułek. Mentorem tegorocznej edycji Nocnych Teatraliów Strachy stała się postać Józefa Szajny, a przyświecać nam będą jego słowa: „Sztuka jest ryzykiem artysty”.

Niech festiwal stanie się miejscem spiętrzeń i wyobrażeń artystycznych. Podejmijcie z nami ryzyko i wystąpcie na krośnieńskich deskach. Zgłoście swój spektakl do udziału, wyślijcie zgłoszenie i twórzcie teatralną noc 5 i 6 września w Krośnie!

Ślemy niezbędne dokumenty: regulamin i kartę zgłoszeniową. Tam znajdziecie terminy, adres i wszelkie informacje organizacyjne. Zapraszamy teatry różnej maści, od typowo dramatycznych, poprzez teatry lalkowe, tańca aż po performance. Gdybyśmy coś mimochodem przeoczyli, piszcie śmiało.

Link do dokumentów:

https://drive.google.com/folderview?id=0B5jKaHAhPvuMZ2REajAzbFdaOFU&usp=sharing

Z teatralnym pozdrowieniem,

Kierownik artystyczny festiwalu,

Paweł Wrona