Jesienną porą

Jesień nadeszła znienacka. Zniknęły słoneczne dni, w niepamięć odeszły ciepłe wieczory, nawet bociany ulotniły się cichutko. Wygląda na to, że tegoroczne lato przeszło do historii...
Ale "Teatralia" nie! "Teatralia" dalej piszą swoją opowieść i rozpoczynają kolejny rok działalności! I tak jak dotąd (ale powtórzmy, gwoli przypomnienia!): inaugurujemy sezony w polskich teatrach, oglądamy najnowsze premiery, przygotowujemy fotoreportaże, patronujemy teatralnym wydarzeniom, przeglądom i festiwalom. Wreszcie - opisujemy to, co nieopisane, stawiamy pytania, których nikt nie postawił, analizujemy to, co warte analizy, chwalimy i krytykujemy, krytykujemy i chwalimy... A robimy to wszystko, naprawdę, najlepiej jak potrafimy!
Na dodatek dziś na naszym teatraliowym torcie rozbłysła druga świeczka. Drugie urodziny to 8 kwartałów, 24 miesiące, 104 tygodnie, 730 dni... Więc chyba jest się czym pochwalić! I chociaż pewien etap zamknięty, już za nami, to nowe teksty, a przede wszystkim niebanalne pomysły wciąż czekają na realizację.
Dlatego bądźcie Państwo z nami! Będzie się działo!


P. Borek-Ofiara

1.10.2010 r.

© "teatralia" internetowy magazyn teatralny 2008 | kontakt: | projekt i administracja strony: | projekt logo:
SITEMAP